Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
RÖPORTAJ
Dört dörtlük erkek diye bir şey var: Kerem Bürsin

Çekim için buluştuğumuz gün hava gerçekten çok soğuktu. Bir de Karadeniz sahillerinin rüzgarını düşünün. Kerem bir kez olsun halinden şikayet etmedi ve gülümseyerek başladığı çekimi gülümseyerek sonlandırdı. Keyifli bir yemek molasının ardından ısınmak için şöminenin karşısına geçtik ve sohbete başladık. Ona ilk sorum çok klişeydi: “Kerem Bürsin olmak nasıl bir duygu?” Sorumu ciddi anlamda anlamadı. “Fenomen oldun,” deyince de utandı biraz. “Yok öyle bir şey. ‘Kerem Bürsin’im’ havasında değilim. Ben hayat kurtaran bir insana fenomen derim ki, o da çok ciddi,” dedi ve ekledi, “Mesleğimi, oyunculuğu tabii ki çok ciddiye alıyorum ama ‘Ben şuyum, ben buyum’ demek biraz garip.” Kerem’le daldan dala sohbet ettik. Söze Mavi’yle olan işbirliğinden başladık.

  • 19/11/2015 14:14
    Lara Mutlu / GRAZIA

Mavi’nin reklamları gerçekten çok etkileyici. Nasıl bir duygu bu kampanyalarda yer almak?

Mavi’yle işbirliğimizde bir sene olacak. Ve sürpriz! Önümüzdeki dönemde de beraberiz. Heyecanımız karşılıklı devam ediyor. Hem metroda çekilen hem de sonuncu reklam çok güzeldi. Bu Mavi’nin kalitesinden kaynaklanıyor. Markanın bir parçası olabilmek gerçekten çok acayip bir duygu. Bazen durup şükrediyorum. Hatta bol bol şükrediyorum. Oyunculuk yapıyorum, Mavi’yle çalışıyorum. Yurt dışında yaşarken de takip ediyordum Mavi’yi. Şimdi bir parçası olmak inanılmaz.

Hayatının kırılma noktası neydi?

Üniversiteyi Boston’da okudum. Son sömestrimi Los Angeles’ta geçirdim. Yüzde yüz hayatımı bir oyuncu olarak geçirmek istediğime orada karar verdim. Bu da  kırılma noktam oldu. O dönem çok güzel bir iş teklifi almıştım ama kabul etmedim. Fazla riskleri olan bir yol seçtim. Çok şey öğrendim. Bakalım ne olacak?

1 2 3 4 5 6 7 8
ETİKETLER : ekranella , mavi , Kerem Bursin , grazia
YORUMLARDİĞER RÖPORTAJLAR